O nas

 
Restauracja Subway
Lublin

Z początkiem marca w Galerii Olimp otwarta została nowa restauracja sieci Subway. Znajduje się ona w nowej części centrum handlowego w Lublinie na I piętrze w strefie gastronomicznej.

 W Restauracji znajdziemy przede wszystkim słynne sandwicze w kształcie łodzi podwodnej, nazywanych powszechnie SUB’s, którym nazwę zawdzięcza restauracja. SUBWAY w menu posiada także doskonałe, świeże sałatki, a także pieczone na miejscu wyśmienite amerykańskie ciasteczka.

Sandwicze SUBWAY są zawsze świeżo przygotowywane zgodnie z zamówieniem Klienta i na jego oczach. Na miejscu dostępne jest świeże pieczywo w kilku różnych rodzajach jak np. ser i oregano czy z ziarnami pięciu zbóż. Sandwicze są komponowane według uznania Klienta z szerokiej gamy produktów t.j. wędlin i mięs, mnóstwa świeżych warzyw, serów, past i oryginalnych sosów.

SUBWAY zdobył reputację restauracji serwującej świeże produkty najwyższej jakości o wysokich walorach odżywczych, wspaniałym smaku i będące alternatywą dla tradycyjnych fast-food’ów.

SUBWAY doskonale pasuje do zmieniającego się stylu życia i inteligentnych nawyków żywieniowych w Europie. Korzystając z oferty SUBWAY, otrzymuj się nie tylko sandwicza, ale wraz z nim także doskonały serwis, najwyższą jakość i możliwość wyboru zdrowego stylu życia.

Restauracja SUBWAY to także doskonała oferta cateringowa, z tak specyficznie dobranymi produktami jak Sandwiczowa Uczta, czy Megasandwicz, które doskonale pasują na każde przyjęcie, spotkanie czy konferencję.Zapraszamy!